Hjem » Hvem er vi? » Våre tillitsvalgte

Kontakt oss

Våre tillitsvalgte

Trenger du bistand, eller ønsker å komme i kontakt
med oss? Ta kontakt med våre tillitsvalgte
i Skolenes landsforbund.

Oversikt over tillitsvalgte i Skolenes landsforbund

Nedenfor finner du kontaktinformasjonen til de sentrale tillitsvalgte, fylkesledere og hovedtillitsvalgte for Skolenes landsforbund i de ulike fylkeskommunene og kommunene.

Forbundsleder

Mette Johnsen Walker
mjw@skolenes.no
Mobil: 481 89 480

1. nestleder

Jon Oddvar Holte
joh@skolenes.no
Mobil: 952 75 133

2. nestleder

Bodil Gullseth
bg@skolenes.no
Mobil: 976 68 399

Forbundssekretær

Lene Bakkedal
lmb@skolenes.no
Mobil: 938 76 468

Forbundssekretær

Geir Allan Stava
gas@skolenes.no
Mobil: 926 49 079

Forbundssekretær

Chris Gøran Holstad
cgh@skolenes.no
Mobil: 976 68 399

Forbundssekretær

Jeanine Norstad
jn@skolenes.no
Mobil: 482 67 091

Asgeir Kabuba Kjeldstad, forbundssekretær i Skolenes landsforbund.

Forbundssekretær

Asgeir Kabuba Kjeldstad
akk@skolenes.no
Mobil: 482 80 917

SL Agder

Kurt Ivan Rasmussen
slagder@skolenes.no

SL Akershus

Tommy Söberg
slakershus@skolenes.no

SL Buskerud

Geir Andersen
slbuskerud@skolenes.no

SL Finnmark

Vigdis D. Hansen
slfinnmark@skolenes.no

SL Innlandet

Anders Fonn-Brenden
slinnlandet@skolenes.no

SL Møre og Romsdal

Christian Holstad Lilleng
slmoreogromsdal@skolenes.no

SL Nordland

Anne Lise Solbakk
slnordland@skolenes.no

SL Oslo

Roger Vinje
sloslo@skolenes.no

SL Rogaland

Henriette Selnæs
slrogaland@skolenes.no

SL Telemark

Arild Vinkenes
sltelemark@skolenes.no

SL Troms

Klaus Magnus Berg Hansen
sltroms@skolenes.no

SL Trøndelag

Aud Hilde Aasen
sltrondelag@skolenes.no

SL Vestfold

Kjersti Thommesen
slvestfold@skolenes.no

SL Vestland

Bjørnar Mortensen Vik
slvestland@skolenes.no

SL Østfold

Linn Merete Hammerstad
slostfold@skolenes.no

HTV Agder fylkeskommune

Kurt Ivan Rasmussen
kurt.ivan.rasmussen@mandal.vgs.no

HTV Kristiansand kommune

Marius Westgaard
Marius.Westgaard@kristiansand.kommune.no

HTV Akershus fylkeskommune

Tommy Söberg
ptds@skolenes.no

HTV Asker kommune

Frode Erstad
frode.erstad@asker.kommune.no

HTV Bærum kommune

Eva Marie Brekkestø
eva.brekkesto@baerum.kommune.no

HTV Frogn kommune

Vidar Sandnæs
vidar.sandnes@frogn.kommune.no

HTV Lillestrøm kommune

Are Nerem
arne01@lillestrom.kommune.no

HTV Nannestad kommune

Jan Cato Bjørnstad
jan.cato.bjornstad@nannestad.kommune.no

HTV Buskerud fylkeskommune

Geir Andersen
geirande@bfk.no 

HTV Drammen kommune

Zafer Gözet
zafer.gozet@drammen.kommune.no

HTV Hole kommune

Tove Mehus
tovem@holeskolen.no

HTV Jevnaker kommune

Tone Kristoffersen
tone.kristoffersen@jevnaker.kommune.no

HTV Lier kommune

Per Lasse Tronslien
Per.tronslien@lierskolen.no

HTV Modum kommune

Lars Ole Brunes Bjerke
lars.ole.brunes.bjerke@modum.kommune.no

HTV Ringerike kommune

Torunn Kihle Gulbrandsen
Torunn.Kihle.Gulbrandsen@ringerike.kommune.no

HTV Finnmark fylkeskommune

Jo Atle Fredriksen
jo.atle.fredriksen@ffk.no

HTV Alta kommune

Nils-Petter Nilsen
nilspetter.nilsen@alta.kommune.no

HTV Hammerfest kommune

Berit Hågensen
berit.hagensen@hammerfest.kommune.no

HTV Karasjok kommune

Børge Johansen
brgejohansen@gmail.com

HTV Sør-Varanger kommune

Åse Eriksson
aser@svk.no

HTV Innlandet fylkeskommune

Anders Fonn-Brenden
andfon@innlandetfylke.no

HTV Elverum kommune

Stein Are Saugen
stein.are.saugen@elverum.kommune.no

HTV Hamar kommune

Wenche Solum
wenche.solum@wang.no

HTV Møre og Romsdal fylkeskommune

Roger Nasvik
roger.nasvik@mrfylke.no

HTV Sunndal kommune

Ole-Anders Andreassen
ole-anders.andreassen@sunndal.kommune.no

HTV Ålesund kommune

Christian Holstad Lilleng
Christian.Holstad.Lilleng@alesund.kommune.no

HTV Nordland fylkeskommune

Anne Lise Solbakk
annsol@vgs.nfk.no

HTV Alstahaug kommune

Evy Iren Pettersen
evypet@skole.alstahaug.no

HTV Bodø kommune

Siri Strige
strsir@bodo.kommune.no

HTV Beiarn kommune

Hege Sæther
hege.saether@beiarn.kommune.no

HTV Dønna kommune

Tom Kenneth Johansen
tomjoh@skole.donna.no

Kontaktperson Hadsel kommune

Roy-Anders Steffenakk
roy-anders.steffenakk@hadsel.kommune.no

HTV Hemnes kommune

Egil Marthinussen
egil.marthinussen@hemnes.kommune.no

HTV Leirfjord kommune

Henrik Breivik
henbre@skole.leirfjord.no

HTV Narvik kommune

Ronny Åsheim
ronny-aa@online.no

HTV Nesna kommune

Richard Johansen
richard.johansen@nesnaskolen.no

HTV Rana kommune

Hilde Monica Jørgensen
hilde.monica.jorgensen@rana.kommune.no

HTV Vefsn kommune

Edel Myrflott
Edel.Myrflott@vefsn.kommune.no

HTV Oslo kommune

Roger Vinje
sloslo@skolenes.no

HTV Rogaland fylkeskommune

Annette Rosseland
annette.rosseland@skole.rogfk.no

HTV Haugesund kommune

Anders Lorentz
anders.lorentz@haugesund.kommune.no

HTV Randaberg kommune

Elise Kulander Haugen
elihau1@randabergskolen.no

HTV Karmøy kommune

Geir Allan Stava
geirallan@gmail.com

HTV Stavanger kommune

Irene Gundersen
irene.gundersen@stavangerskolen.no

HTV Strand kommune

Morten Løland
morten.loland@strand.kommune.no

HTV Telemark fylkeskommune

Staale Bergersen
staale.bergersen@vtfk.no

HTV Troms fylkeskommune

Klaus Magnus Berg Hansen
klaus.hansen@tromsfylke.no

HTV Balsfjord kommune

Magnus Sørensen
magnus@balsfjordskolen.no

HTV Harstad kommune

Kenneth Sørensen
kenneth.sorensen@oppvekst.harstad.kommune.no

HTV Senja kommune

Marthe Ness Berntsen
marthe.ness.berntsen@senja.kommune.no

HTV Lyngen kommune

Åse Mona Vikten
ase.mona.vikten@lyngen.kommune.no

HTV Målselv kommune

Rory Gundersen
rory.gundersen@malselvskolen.no

HTV Sørreisa kommune

Guttorm Bakkehaug
guttorm.bakkehaug@sorreisa.kommune.no

HTV Tromsø kommune

Willy Hustad
willy.hustad.olsen@tromso.kommune.no

HTV Trøndelag fylkeskommune

Evald Kristian Kvernmo
evakv@trondelagfylke.no

HTV Inderøy kommune

Berit Solveig Hamstas
Berit.Solveig.hamstad@inderoy.kommune.no

HTV Malvik kommune

Aud Hilde Aasen
aud.hilde.aasen@malvik.kommune.no

HTV Midtre Gaudal kommune

Anita Ayesha Lange
anilan@mgk.no

HTV Namsos kommune

Kari Anita Brecke
Kari-anita.brecke@namsos.kommune.no

HTV Vestfold fylkeskommune

Kjersti Thommesen
kjersti.thommesen@vtfk.no

HTV Horten kommune

Nina Hovden
nina.hovden@horten.kommune.no

HTV Vestland fylkeskommune

Bjørnar Mortensen Vik
bjornar.mortensen.vik@vlfk.no

HTV Askøy kommune

Veronica Johnsen
veronica.johnsen@askoy.kommune.no

HTV Austevoll kommune

Rebecca Suphammer
rebecca.suphammer@austevoll.kommune.no

HTV Bergen kommune

Joakim Haugen
joakim.Haugen@bergen.kommune.no

HTV Bjørnafjorden kommune

Elin Johnsen
eljohn@bjornafjorden.kommune.no

HTV Øygarden kommune

Rolf Høisæter
teacher1960@gmail.com

HTV Østfold fylkeskommune

Linn Merete Hammerstad
linnmereth@ofk.no

HTV Halden kommune

Lilly Therese Jacobsen Alvem
lilly.therese.jacobsen@halden.kommune.no

HTV Moss kommune

Erik Størdal Rygge
esrygge@gmail.com

HTV Sarpsborg kommune

Finn Ottar Svendsen
finn.svendsen@sarpsborg.com

Finn din arbeidsplasstillitsvalgt

Tillitsvalgtoversikten viser ikke tillitsvalgte på de ulike arbeidsplassene i hver fylkeskommune og kommune. Ta kontakt med hovedtillitsvalgt, fylkeslag eller forbundskontoret for hjelp til å finne din nærmeste tillitsvalgt.

Oppdatering av oversikten

Savner du et konkret navn på listen? Ta kontakt med kommunikasjonsansvarlig Runar Nørstad

Lyst til å bli tillitsvalgt?

Det å være tillitsvalgt gir deg ikke bare en mulighet til å hjelpe andre og påvirke dine kollegaers arbeidshverdag, men også en mulighet for å utvikle deg selv.