Viken fylkeslag

> Gå til fylkeslagets Facebook-side

> Fylketslagets logo (JPG)

> Fylketslagets logo (PNG)

Jeanine Norstad, leder

Glemmen videregående skole
482 67 091 slviken@skolenes.no jeaninen@viken.no 
HTV Viken, landsstyrerepresentant, vara forbundsstyret

Øyvind Wiksaas, nestleder

Eidsvoll videregående skole
916 52 410 oyvindw@viken.no
ATV Eidsvoll vgs., HTV Viken, landsstyrerepresentant, vara forbundsstyret

Geir Andersen, HTV Viken/studieleder

PPOT Ringerike/Hole
915 89 112 slviken@skolenes.no geirande@viken.no 
ATV PPOT Ringerike/Hole

Kristin Sandvik, kasserer

Vestby videregående skole
412 99 134
kristinsan@viken.no 

Eva-Marie Brekkestø, sekretær

Hauger skole
917 22 915 eva.brekkesto@baerum.kommune.no
HTV Bærum kommune

Aud Westgaard Hultberg, styremedlem

Halden videregående skole
977 76 294 audhul@viken.no 
ATV Halden vgs.

Torbjørn Carter Møller, styremedlem

Frydenhaug skole
971 32 932
torbjorn.carter.moller@drammen.kommune.no 

Tove Mehus, styremedlem

Sundvollen oppvekstsenter
975 49 360 tovem@holeskolen.no 
HTV Hole kommune

Arnt Christian Hagen, styremedlem

Frederik II videregående skole
920 69 180 arnth@viken.no 
ATV Frederik II vgs.

Are Nerem, grunnskoleansvarlig/styremedlem

Bråtejordet skole
920 33 144 arne01@lillestrom.kommune.no 
ATV Bråtejordet skole, HTV Lillestrøm kommune

Paul Gep, landsstyrerepresentant

Haugsbygd ungdomsskole
472 90 245 paul.gep@ringerike.kommune.no 
Styremedlem forbundsstyret

Linn-Merete Hammerstad, styremedlem

Borg videregående skole
977 82 108 linnmereth@viken.no 
ATV Borg vgs.

Mette Englund, styremedlem

Ål vidaregåande skole
901 19 775
metteen@viken.no 

Siv Thomassen, 1. vara

Bleiker videregående skole
993 05 587 sivth@viken.no 
ATV Bleiker vgs

 

Frode Erstad, 2. vara

Spikkestad ungdomsskole
953 37 791 frode.erstad@asker.kommune.no 
HTV Asker kommune, ATV Spikkestad ungdomsskole

Elisabeth Ninaus, 3. vara

Veienmarka ungdomsskole
991 54 512 elisabeth@ninaus.no
HTV Ringerike kommune, ATV Veienmarka ungdomsskole

Evy Kristensen, kontaktperson for pensjonistene

evyhelene@icloud.com 

 

Foreningsledere i Skolenes landsforbund Viken 

SL Forening Drammen og omegn

Leder:
Zafer Gözet

Galterud skole
Telefon: 906 89 514
zafer.gozet@drmk.no