Vestfold

Vestfold2018-03-01T14:04:09+00:00

Vestfold fylkeslag

20160620_Monica_KjønnøLeder/HTV Vestfold fylkeskommune

Monica Kjønnø
Sandefjord vgs.
Telefon: 938 80 588
slvestfold@skolenes.no

 

Nestleder

Rune Halstad
Holmestrand vgs.
Telefon: 924 16 908
slvestfold@skolenes.no

HTV Horten kommune

Per Kristian Refsnes
Holtan ungdomsskole
Telefon: 33 08 61 00
per.refsnes@horten.kommune.no

HTV Nøtterøy kommune

Roar Kristoffersen
Telefon: 33 40 26 00
roakris@online.no

Arbeidsplasstillitsvalgte i videregående skoler

Sande vgs:
Lothar Schüren
Telefon: 33 78 50 50
lothars@vfk.no

Holmestrand vgs:
Øistein Trulsen
Telefon: 33 06 63 50
oisteint@vfk.no

Sandefjord vgs:
Monica Kjønnø
Telefon: 938 80 588
monicapr@vfk.no

Thor Heyerdahl vgs, Larvik:
Olav Wegge
Telefon: 33 12 31 00
olavw@vfk.no

Færder vgs:
Øyvind Aas
Telefon: 33 30 95 50
ovinda@vfk.no

Horten vgs:
Finn Arne Lie
Telefon: 411 24 064
finnl@vfk.no

Oppfølgingstjenesten (OT), Vestfold fylkeskommune:
Odd Carm
Telefon: 33 03 08 90
oddc@vfk.no

Arbeidsplasstillitsvalgte i grunnskoler

Orerønningen ungdomsskole, Horten:
Jan Johansen
Telefon: 33 08 69 60
jan.johansen@horten.kommune.no

Holtan ungdomsskole, Horten:
Nina Hovden
Telefon: 33 08 61 00
nina.hovden@horten.kommune.no

Arbeidsplasstillitsvalgte ved SIGNO Andebu

Signo kompetansesenter:
Hanne Eldevik
Telefon: 916 06 728
hannestorlid@hotmail.com

Signo grunn- og videregående skole:
Arnt Berby Karlsen
Telefon: 416 20 664
arntbkarlsen@hotmail.com

 

Privacy Policy Settings