Telemark

Telemark2018-11-15T16:34:07+00:00

Telemark fylkeslag

> Gå til fylkeslagets Facebook-side

Leder

Espen Johansen
Hjalmar Johansen videregående skole
Telefon: 35 52 05 80/977 23 629
sltelemark@skolenes.no

Nestleder/HTV Telemark fylkeskommune

Rune Mathisen
Skien videregående skole
Telefon: 469 68 251
sltelemark@skolenes.no

SL Forening Nedre Telemark

Kontaktinformasjon: Fylkesleder Espen Johansen.

Plasstillitsvalgte i SL Telemark

Ønsker du å komme i kontakt med en tillitsvalgt på din arbeidsplass? Kontakt fylkesstyret på sltelemark@skolenes.no, så vil vi formidle kontakt med rette vedkommende. Under følger en oversikt over plasstillitsvalgte i fylket.

Fagskolen i Telemark

Pål Kyrkjebø
Telefon: 466 30 193
pal.kyrkjebo@t-fk.no

Bamble videregående skole

Arild Nilsen
Telefon: 906 31 926
arild.nilsen@t-fk.no

Hjalmar Johansen videregående skole

Espen Johansen
Telefon: 977 23 629
espen.johansen@t-fk.no

Kragerø videregående skole

Petter Engebretsen
Telefon: 482 58 629
petter.engebretsen@t-fk.no

Nome videregående skole

Rune Fjeldly
Telefon: 406 23 051
rune.fjeldly@t-fk.no

Notodden videregående skole

Inger Lie
Telefon: 996 22 398
inger.lie@t-fk.no 

Porsgrunn videregående skole

Staale Bergersen
Telefon: 918 76 263
staale.andre.bergersen@t-fk.no

Rjukan videregående skole

Erik Wang
Telefon: 913 91 784
erik.wang@t-fk.no

Skien videregående skole

Jan Tore Hegna
Telefon: 924 04 477
jan.tore.hegna@t-fk.no 

Skogmo videregående skole

Terje Trondsen
Telefon: 922 24 665
terje.trondsen@t-fk.no

Vest-Telemark videregående skole

Geir Timland
Telefon: 994 28 592
geir.timland@t-fk.no

Privacy Policy Settings