Agder fylkeslag

> Gå til fylkeslagets Facebook-side 

> Fylketslagets logo (JPG)

> Fylketslagets logo (PNG)

Leder

Geir Sigbjørnsen
Sam Eyde videregående skole
Telefon: 38 61 82 93/906 02 021
slagder@skolenes.no 

Nestleder/hovedtillitsvalgt

Egil Gundersen
Tangen videregående skole
Telefon: 900 18 333
slagder@skolenes.no 

Sekretær

Wenche Lillesund
Mandal videregående skole
Telefon: 959 72 417
wenche.lillesund@mandal.vgs.no 

Kasserer

Roger Gullesen
Tangen videregående skole
Telefon: 951 85 158
roger.gullesen@tangen.vgs.no 

Studieleder

Stig Morten Andreassen
Mandal videregående skole
Telefon: 996 95 025
stig.morten.andreassen@mandal.vgs.no 

Studielder

Roar Svarstad
Kvadraturen videregående skole
Telefon: 951 20 527
rsvars@online.no

Styremedlem

Kristin Siewers
Risør videregående skole
Telefon: 901 08 733
kristin.siewers@risor.vgs.no 

Styremedlem

Steinar Krogstad
Sam Eyde videregående skole
Telefon: 934 11 271
steinar.krogstad@sameyde.vgs.no 

Styremedlem

Egil Omholt Eriksen
Telefon: 911 34 927
egil.omholt.eriksen@sameyde.vgs.no 

Styremedlem

Kurt Ivan Rasmussen
Telefon: 986 62 803
kurt.ivan.rasmussen@risor.vgs.no 

Foreningsledere

SL Forening Kristiansand og omegn

Egil Gundersen
Tangen videregående skole
Telefon: 900 18 333
eggu@vaf.no 

SL Forening Mandal

Wenche Lillesund
Mandal videregående skole
Telefon: 959 72 417
weli@vaf.no 

SL Forening Agder Øst

Ida Rusånes Åkervik
Sam Eyde videregående skole
Telefon: 992 52 500
ida.rusanes.akervik@sameyde.vgs.no