Vestfold

Vestfold 2017-08-07T10:48:46+00:00

Vestfold fylkeslag

20160620_Monica_KjønnøLeder:
Monica Kjønnø
Sandefjord vgs.
Telefon: 938 80 588
Epost: monicapr@vfk.no

 

 

Nestleder:
Rune Halstad
Holmestrand vgs.
Telefon: 924 16 908
Epost: runeha@vfk.no

 

HTV Vestfold fylkeskommune

Monica Kjønnø
Sandefjord vgs.
Telefon: 938 80 588
Epost: monicapr@vfk.no

 

HTV Horten kommune

Per Kristian Refsnes
Holtan ungdomsskole
Telefon: 33 08 61 00
Epost: per.refsnes@horten.kommune.no

 

HTV Nøtterøy kommune

Roar Kristoffersen
Telefon: 33 40 26 00
Epost: roakris@online.no

 

Arbeidsplasstillitsvalgte i videregående skoler

Sande vgs:
Lothar Schüren
Telefon: 33 78 50 50
Epost: lothars@vfk.no

Holmestrand vgs:
Øistein Trulsen
Telefon: 33 06 63 50
Epost: oisteint@vfk.no

Sandefjord vgs:
Monica Kjønnø
Telefon: 938 80 588
Epost: monicapr@vfk.no

Thor Heyerdahl vgs, Larvik:
Olav Wegge
Telefon: 33 12 31 00
Epost: olavw@vfk.no

Færder vgs:
Øyvind Aas
Telefon: 33 30 95 50
Epost: ovinda@vfk.no

Horten vgs:
Finn Arne Lie
Telefon: 411 24 064
Epost: finnl@vfk.no

Oppfølgingstjenesten (OT), Vestfold fylkeskommune:
Odd Carm
Telefon: 33 03 08 90
Epost: oddc@vfk.no

 

Arbeidsplasstillitsvalgte i grunnskoler

Orerønningen ungdomsskole, Horten:
Jan Johansen
Telefon: 33 08 69 60
Epost: jan.johansen@horten.kommune.no

Holtan ungdomsskole, Horten:
Nina Hovden
Telefon: 33 08 61 00
Epost: nina.hovden@horten.kommune.no

 

Arbeidsplasstillitsvalgte ved SIGNO Andebu

Signo kompetansesenter:
Hanne Eldevik
Telefon: 916 06 728
Epost: hannestorlid@hotmail.com

Signo grunn- og videregående skole:
Arnt Berby Karlsen
Telefon: 416 20 664
Epost: arntbkarlsen@hotmail.com